Shiba Inu İçin Önemli Duyuru: Tarih de Verildi!

Shiba Inu (SHIB) kullanıcılarını heyecanlandırabilecek yeni bir gelişme yaşandı. Shiba Eternity hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte detaylar…

Shiba Inu duyurusu, SHIB hayranlarını heyecanlandırdı

Sadece Shytoshi Kusama olarak bilinen Shiba Inu lider geliştiricisi ile Gossip Shib tarafından bugün Twitter’da bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda, topluluk üyeleri arasındaki Discord konuşmalarının bir ekran görüntüsü vardı. Görüntü, SHIB kart oyunu Shiba Eternity’nin yönü hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkardı. Sızdırılan sohbete göre Kusama, fiyat spekülasyonundan çok, mümkün olan en iyi sonuçlara odaklandığını ortaya koyuyor. Ayrıca geliştirici, oyunun “SÜPER stratejik” olduğunu ve önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurguluyor.

Özellikle, bu yeni ayrıntılar, oyunun piyasaya sürülmesini çevreleyen Shiba Inu topluluğundaki heyecanını kesinlikle harekete geçirecek. Kusama, bugün erken saatlerde, genellikle proje için heyecanı göstermek için kullanılan bir Dragon Ball Z GIF’ini tweet’leyerek bu heyecan alevlerini canlandırdı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere topluluk, geçtiğimiz hafta Shiba Inu’nun ikinci yılını kutluyor. Oyunun adı da geçen yıl, ikinci yılı kutlamanın şerefine açıklandı.

https://twitter.com/ShytoshiKusama/status/1556801270710681600

Oyunun detayları

Ek olarak, son detaylara göre oyun, popüler hızlı tempolu strateji kart toplama oyunu Hearthstone ile kritik farklılıklar ile birçok benzerlik taşıyacak. Özellikle Gossip Shib, Shiba Inu’nun uzun zamandır beklenen oyunu Ağustos ayının sonunda, yani sadece birkaç hafta içinde yayınlayabileceğini tahmin ediyor. Kullanıcı, Shiba geliştiricilerin, ilk gelen oyunun (Shiba Eternity) açıkladığını söylüyor. Ardından Shibarium’un (Üçüncü çeyrek – Eylül ayının sonunda BETA lansmanı) geleceğini söylediklerini belirtiyor.

Shiba Inu, oyunun adını daha yeni açıklamış olsa da, yapım açısından uzun zaman aldı. Shiba Inu, geçen yıl Aralık ayında Avustralyalı oyun geliştiricileri PlaySide Studios ile ortaklığını açıkladı. Böylece, açıklamadan sonra, sonra oyun üzerinde çalıştığını ilk kez duyurdu. Geçen yıl topluluğunun gücü sayesinde büyük zirvelere ulaştıktan sonra, Shiba Inu ekibi daha fazla fayda yaratarak meme token etiketini projenin üzerinden atmak için çalışıyor. Bu baskı, geliştirme ekibinin Doggy DAO ve SHIB: The Metaverse dahil olmak üzere çeşitli girişimler başlattığını gördü.

Pin

Bu sırada SHIB, son 24 saatte yüzde 0.8’lik bir düşüş yaşamış görünüyor. 7.2 milyar dolarlık piyasa değeri ile on dördüncü sırada yer alan Shiba Inu, son 7 günde yüzde 3’ün üzerinde değer kazancı elde etti. Şu anki değeri ise 0.00001236 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bilindiği üzere SHIB, DOGE’un ardından ikinci en büyük meme coin olma unvanını taşıyor.