Shiba Inu Mucidi: Bu Altcoin’e bakın! Uyanıyor

Shiba Inu ekosisteminden bir ödül token’i, piyasa genelinden ayrılarak %25’lik bir artış gösteriyor. Bir dizi Shiba ekosistem token’ini içeren Gate.io oylamasında rekabet devam ediyor.

Shiba Inu baş geliştiricisi, bu altcoin projesinin uyandığını söylüyor

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shyhtoshi Kusama’ya göre, Shib ekosistem token’i BONE “uyanıyor”. Yayınlandığı sırada BONE, kırmızıda kalan genel kripto para piyasası fonunda %25’lik bir artış gösteriyordu. Bu esnada, son yedi gün içinde %73 artışla 0,90 doların üzerinde ulaştı.

Kripto piyasası, haftanın başlangıcından sonra donuk fiyat hareketini takiben geçen günün aralığında işlem gördü. Bu esnada, kripto para birimlerinin çoğu, yayınlandığı sırada son 24 saat içinde hafif kayıplar veriyordu.

Topluluklar Gate.io listesi için çalışıyor

BONE, kripto borsası Gate.io üzerindeki bir oylama nedeniyle dikkat çekiyor. Borsa, sırada hangi coin’i listeleyeceğini belirlemek için bir oyalama başlattı. BONE Shibaswap (BONE), Volt Inu (VOLT), CatCoin Token (CATS), EverRise (RISE) ve aşağıdaki altcoin’ler şu anda oylanıyor. En çok oyu alan on kripto para biriminden üçü “liste 2 için son para yatırma oylamasına” dahil edilecek.

Gate.io tarafından 2,004 oyla paylaşılan son bilgilere göre BONE şu anda ikinci sırada yer alıyor.

Shiba Inu Games danışmanı Shiba Eternity’yı tanıttı

Bu arada, 2 Ağustos’ta Shiba Inu, CCG oyununun adını açıkladı. Shiba ekosistemini yakından ilgilendiren tweet, şu açıklamaları içeriyor:

Shib CCG oyununun adını açıklamaktan gurur duyuyoruz, Shiba Eternity! PlaysideStudios ile birlikte bir test programı ve heyecan verici bir sürüm üzerinde çalışıyoruz! Hem Apple App Store’da hem de Google Play Store’da mevcut.

Daha sonra, Shiba Inu Games’in baş danışmanı William Volk, yaklaşmakta olan Shiba Eternity’den birkaç örneği açıklamak için Twitter’a gitti.

Shiba Inu ekosistemin yeni oyunu: Shiba Eternity

Shiba Inu, yeni bir kart oyununu duyurdu. Meme token kısa süre önce çok beklenen oyunun istemini Twitter’dan paylaştı. Shiba ekibi, Shib CCG oyununu resmi olarak “Shiba Eternity” olarak adlandırıyor. Ayrıntıları paylaşan ekip, dünyaca ünlü bir video oyunu geliştiricisi PlaySide Studios ile bir test programı ve hem Apple App Store hem de Google Play Store’da heyecan verici bir oyun sürümü üzerinde işbirliği yaptıklarını doğruladı.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, yeni oyun nedeniyle SHIB, Ethereum ağında en çok kullanılan akıllı sözleşme haline geldi. Özellikle, en büyük  5.000 Ethereum balinasının Shiba Eternity duyurulurken SHIB satın alması ilginçti.