SHIB’ten Gizemli Paylaşım: İşte Büyük Tahminler!

Popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB), önceki proje duyurularından önce olduğu gibi Twitter’da siluetli gizemli bir video paylaştı. SHIB topluluğu, esrarengiz videonun yeni bir projenin habercisi olduğunu düşünüyor.

Shiba Inu’dan (SHIB) esrarengiz bir paylaşım

Köpek temalı popüler meme coin’i Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabından gizemli bir video paylaşımı yapıldı. Son zamanlarda yeni projelerle gündeme gelen Shiba Inu, hayranlarını ve yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Shiba Inu ekibi, son zamanlarda metaverse projesiyle ilgili paylaşımlar yapıyor. Doğal olarak SHIB topluluğu da esrarengiz videoyu bu projenin gizemli bir reklamı olarak değerlendiriyor.

Hatırlayacağınız üzere Shiba Inu ekibi yakın zamanda dünyanın en önde gelen görselleştirme stüdyolarından biri olan The Third Floor (TTF) ile ortaklık kurdu. Söz konusu şirket, “Wonder Woman”, “Avengers” görsel açıdan zengine fantastik filmlerde Marvel ile çalışmıştı. TTF, Shiba Inu’nun metaverse projesinin oluşturulmasında görev alacak.

Ayrıca, SHIB Twitter hesabı, 20 Temmuz’da yine esrarengiz bir başka fragman paylaşmıştı. Fragmandan sonra oyun dünyasının deneyimli ismi William Volk ‘bir şeyler yaklaşıyor” tweet’i atmıştı. Her zaman olduğu gibi hala gizemini koruyan Shiba Inu’nun paylaşımının bu konuyla ilgili olup olmayacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte öğreneceğiz. Ancak şu anda sadece detaylı bilgi vermeyen silüet videosu ile karşı karşıyayız.

Pin

Ryoshi’den SHIB’nin geliştirici ekibine eleştiriler

Hem dünyada hem de Türkiye’de önemli projelere imza atan Shiba Inu, kurucusu RyoshiResearch’ün tüm tweet’lerini silmesiyle gündeme geldi. Ryoshi daha sonra SHIB’nin geliştirici ekip lideri Shytoshi Kusama’nın da aralarında bulunduğu ekibe karşı şu sözleri paylaştı ve yazısında Shiba’yı al ve hikayeye devam et dedi:

Lütfen gereksiz ve saçma şeyler söyleme. SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS ve Metaverse’e odaklanın. En kısa sürede bir güncelleme yayınlayın. İnsanları bekletmeyin ve onlardan sorunları çözmelerini istemeyin. İlerlemeyi haftalık olarak güncelleyin. Gereksiz şeylerle zamanınızı boşa harcamayın. Geliştiricileriniz bir kaplumbağa kadar yavaş.