SuperFarm Nedir? SUPER Coin Ne İşe Yarar?

SuperFarm, NFT çiftçiliği için zincirler arası bir platformla tamamlanmış, merkeziyetsiz bir DeFi protokolüdür. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “SuperFarm nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

SuperFarm nedir? Ne işe yarar?

SuperFarm, programlamaya ihtiyaç duymadan NFT‘lerin başlatılmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş zincirler arası merkeziyetsiz bir finans protokolüdür. SuperFarm kendi içinde bir pazar yeridir. Dijital yaratıcılara veya koleksiyonculara projeleri için kendi kurallarıyla bir çiftliği kurmaları için yenilikçi bir araç seti sağlar.

SuperFarm, herhangi bir kodlama gerektirmeden bir NFT çiftliğine dönüştürerek herhangi bir tokene fayda sağlamak için tasarlanmıştır. Platform, kullanıcılarına hızlı bir şekilde kendi çiftliklerini açmalarına, çiftçilikten elde ettikleri puanlarla NFT satın almalarına ve kendi benzersiz NFT’lerini yaratmalarına izin vererek açık, erişilebilir bir uygulama olarak NFT çiftçiliği sağlar. Bu, tipik olarak dijital koleksiyonlarla gelen teknik zorlukların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. SuperFarm’ın hizmet tokeni olan SUPER, yönetim, ücretler, stake etme ve NFT düşüşleri için kullanılmaktadır. SuperFarm platformu, 31 Mart 2021’de NFT Drops ve NFT Launchpad ile piyasaya sürülmüştür.

SUPER coin nedir?

SUPER coin SuperFarm’in yerel tokenidir. SuperFarm ekosisteminde çok çeşitli kullanım örneklerine sahip olacak, ancak çoğunlukla yönetim ve ücretler için kullanılacak. Bununla birlikte, SUPER token, Superverse, Partner Video Games ve NFT Drop’lar aracılığıyla heyecan verici fırsatlara erişim de sağlayacaktır.

SUPER token sahipleri, tekliflere oy vererek yönetime katılabilmektedir. Ve sonunda SuperFarm, tamamen token sahiplerine ait olmak üzere tam ademi merkeziyetçiliğe dönüşecek. SUPER sahipleri, NFT düşüşleri ve NFT’lere erişim gibi avantajlara erişebilecektir.

SuperFarm nasıl çalışır?

SuperFarm, kod yazmayı bilmeye gerek kalmadan yeni NFT‘leri başlatmayı basit ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan zincirler arası bir DeFi protokolüdür. Bunun da ötesinde, DeFi ve NFT’nin çarpıştığı yerde inşa edilmekte. Yeteneklerini tek bir projede birleştirerek her ikisinin de gelişmesine izin veriyor.

SuperFarm ayrıca NFT satın almanıza, satmanıza ve oluşturmanıza izin veren kapsamlı bir pazar yeridir. Üstelik yönetişim, ücret ödemesi, stake etme, NFT düşüşleri için de SUPER tokeni kullanmaktadır.

SuperFarm nedir? SUPER coin nasıl alınır?

SuperFarm şu anda çok sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Bununla birlikte SuperFarm’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: Binance, BingX, KuCoin, Huobi Global. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.