Tahminleriyle Ünlenen Analist, 7 Altcoin Seçti: Tadını Çıkarın!

Tahminleriyle tanınan ünlü analist Michael van de Poppe, Twitter üzerinden yeni öngörülerini paylaştı. Ona göre 7 altcoin, bugün büyük kazançlar görecek. Poppe, yükseliş beklediği altcoin’leri açıkladıktan sonra, “tadını çıkarın” diyerek takipçilerine sinyal verdi.

“Bu 7 altcoin yükselişe hazır”

Tahminleriyle ünlenen kripto para analisti Michael van de Poppe, 622,100 Twitter takipçisine öngörülerini paylaştı. Analist, “hadi yapalım” diyerek 6 altcoin projesinin adını sıraladı. Ardından, “bugün… tadını çıkarın” dedi. Analistin paylaşımı, takipçileri tarafından yükseliş tahmini olarak yorumlandı. Poppe’nin paylaştığı altcoin’ler genellikle piyasada popüler olan kripto para birimlerinden oluşuyordu. Bu kripto paralar arasında Chainlink (LINK), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB), Harmony (ONE), Reserve Rights (RSR) ve Celer Network (CELR) yer alıyordu. Analiste göre bu 6 altcoin projesi, bugün büyük kazançlar elde etmeye hazır. Bu 6 kripto paraya ek olarak Poppe, bir altcoin’in fiyat hareketleri hakkında da konuştu. Bu, Cardano (ADA)’ydı. Analist, ADA hakkında “bugün keyfini çıkarın” tarzında kısa bir açıklama yapmadı. Bunun yerine ciddi bir fiyat analizi paylaştı.

Pin

Cardano (ADA) bu seviyeleri hedefliyor

Poppe’ye göre, Cardano fiyatı hafta içi boyunca devam eden yükselişini hafta sonu da sürdürmeye hazır. Analist, “Cardano planı takip ediyor ve hafta sonu da yükselişini sürdürecek gibi duruyor. Ek olarak, tüm piyasa da devam etmeye hazır görünüyor” sözleriyle beklentilerini açıklıyor. Analist ayrıca, önümüzdeki hafta fiyatın, şimdiki seviyelerinden büyük ölçüde yüksek olacağını öne sürüyor. Ona göre, ADA fiyatının haftaya 0,70 dolara ulaşması muhtemel. Analist, bu seviyeleri “görmeyi beklediğini” ifade ediyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere ADA, yazım sırasında 0,52 dolardan işlem görüyor. Eğer Poppe’nin tahmini tutar ve ADA fiyatı 0,70 dolara ulaşırsa, bu mevcut seviyelerden %34,61’lik bir artış anlamına geliyor.

Pin

Poppe’nin geçmişte tutan tahminleri

Michael van de Poppe, kripto para piyasasında tutan tahminleriyle bilinen son derece ünlü bir trader. Analist, 2020 yılındaki altcoin fiyatlarının yükseldiği piyasayı doğru bir şekilde tahmin etmişti. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatının düşüp yükseleceğini, sadece birkaç gün önce doğru bilmesi, dikkatleri üzerine çekmesini sağladı. 22 Şubat 2021’de, yani piyasa yükselişinin hemen sonrasında, çöküşün geldiğini söyledi. Analistin tahmininin kısa sürede doğru olduğu anlaşıldı. Poppe’nin gerçekleşen birçok başka Bitcoin ve altcoin öngörüsü de mevcut. Şimdi Poppe, premium takipçilerine özel, yatırım stratejileri de açıklıyor. Ekonomi alanında lisans sahibi olması ve kripto alanındaki yatırım geçmişi nedeniyle, yatırımcılar tarafından güven duyulan bir isim olmayı sürdürüyor.