Ünlü Balina: Bu 3 Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyorum!

Popüler altcoin analisti ve balina Kaleo, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) için bir çıkış rallisinin göründüğünü söylüyor. Ayrıca BNB ve LTC’den bahsediyor. İşte detaylar…

Kaleo, lider altcoin ETH ve BNB konusunda yükselişte

Sektörde Kaleo olarak bilinen kripto analisti 531.000 Twitter takipçisine Ethereum’un Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı çapraz direncini kırdığını söylüyor. BTC/ETH çiftinin yeni bir yükseliş için hazır göründüğünü söylüyor. Analist, aşağıdaki grafiği “ETH/BTC sonunda yükselmeye hazır görünüyor… Bu, yükseliş.” diyerek paylaşıyor. Yazım sırasında, ETH/BTC çifti 0.073 BTC (1.675 dolar) ile işlem görüyor.

Pin

Kaleo ayrıca kripto borsası devi Binance’in yardımcı programı olan BNB’de de yükselişte. Kripto strateji uzmanına göre BNB, Bitcoin’e karşı tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Bu nedenle güçlü görünüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BNB’nin BTC’ye karşı rekoru, Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından da dile getirilmişti.

BNB/BTC gerçek bir düşüşte. Bugün fiyat keşfinde yükselmeye devam ediyor.

Pin

Litecoin, BTC çiftinde yükseliyor

Öte yandan Bitcoin’in kendisine bakıldığında Kaleo, kral kriptonun 28.000 dolarlık hedefine ulaşmadan önce BTC için 22.000 dolar civarında kısa bir geri çekilme öngörüyor. Yatırımcının radarındaki son kripto varlığı, eşler arası ödeme protokolü Litecoin (LTC) oldu. Kaleo’ya göre, parite büyük bir dirençten çıktıktan sonra LTC, yükseliş gösteriyor. Analiste göre şu anda piyasadaki en korkunç şeylerden biri LTC’nin yükseliş görüntüsü.  Çok yıllık yüksek zaman dilimi LTC/BTC kırılması, düşük zaman diliminde bunun üzerinde işaretleniyor.

Pin

Litecoin her zaman ne çok parlayan ne de bir kaybolan bir varlık olmuştur. Sadece arka planda var olan LTC, değişen pazarlar ve yatırımcıların talepleri ile kendini sürdürmeyi başardı. Bugün bu şekilde yatırımcılardan daha fazla ilgi görmeye başlıyor. Bu yıl bir patlama ile piyasaya girmedi.  Zaman geçtikçe daha da kötüleşmesine rağmen, LTC yine de yatırımcıları toplamayı başardı. Aslında, Mayıs ayındaki çöküşten sonra ağa ve varlığa öncekinden daha fazla insan katıldı. Ocak ve Mayıs ayları arasında yaklaşık 1,3 milyon yeni kişi yatırımcı oldu. Bu rakam beş ayda 4,26 milyondan 5,51 milyona yükseldi.

Pin

Ancak, Mayıs ayından hemen sonra ve yazının yazıldığı tarihe kadar, ağa yaklaşık 1,24 milyon yeni yatırımcı eklendi. Kasım 2021 ile Nisan 2022 arasındaki beş ayın tamamında düşüş trendi çizgisine yakın seyreden altcoin, Mayıs ayındaki çöküş sırasında çok altına kaydı.