Ünlü Milyarder “Büyük Oyuncular” Dediği 3 Altcoin Duyurdu!

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, diğer adıyla Mr. Wonderful, kripto para piyasasındaki son satışlar sırasında düşüşü satın aldığını söylüyor.  İşte O’Leary’nin dikkat çektiği projeler ve 3 altcoin projesi…

Shark Tank yıldızı, Bitcoin ve altcoin alanındaki düzenleme çabalarına dikkat çekti

Kevin O’Leary, Stansberry Research ile yaptığı röportajda, bu ayı piyasası sırasında kripto piyasası görünümünü ve yatırım stratejisini paylaştı. Kripto para biriminin durumu sorulduğunda, “Bitcoin’in her zaman 20.000 doları test ettiğini ve çok fazla direnç gösterdiğini görüyorum” dedi ve BTC’nin 20 bin dolar ile 23 bin dolar arasında tutuluyor gibi göründüğünü de sözlerine ekledi. “Şu anda coin başına yaklaşık 7.000 dolardan madencilik yapan Bitcoin madencileri için hala çok kârlı” dedi ve aşağıdakileri ekledi:

Son zamanlarda ESG [çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişim] endişeleri nedeniyle Bitcoin madencilerine karşı ani bir tepki oldu. Ancak aynı zamanda Norveç gibi bazı ülkelerde bol olduğunu bildiğiniz nükleer ve hidro enerjiyi kullanmaya başlayarak kendi kendini düzeltiyorlar. Şimdi kriptonun kendisinin umutsuzca politikaya ihtiyacı var. Düzenlemeye ihtiyacı var. Sadece iki hafta önce, ödeme sistemleri olarak sadece stablecoin’lerde geçirilmesi düşünülen bir yasa tasarısı vardı. Bildiğiniz gibi bu çok değişken bir alan oldu.

Pin

Tasarının “Eylül için ertelendiğini” belirterek, “Bence 50-50 şansımız var, temel olarak ABD dolarına bağlı stablecoin’ler üzerinde düzenleme olacak,” dedi.  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve diğer tüm düzenleyiciler arasında kripto, NFT’ler, tokenlarla ilgili olarak bir savaş olduğuna dikkat çekiyor.  “Düzenleme diyelim ki Eylül’de bitti. Bu, piyasa için politika oluşturma konusundaki tıkanıklığı açmaya başladığımızın bir işareti ve ben çok iyimserim.

Kevin O’Leary, dipten satın aldı

O’Leary’ye ayrıca kendi kripto yatırımları ve bu ayı piyasasında hangi stratejiyi kullandığı soruldu. O’Leary, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bir darbe aldık. Yüzde 20’deydik ve sonra yüzde 23’e kadar büyüdü. Sonra portföyün yüzde 16’sına düştü. Gerçekten değişkendi ama her zaman bu volatiliteyi düzenlemeye tabi olmayan bir varlık endüstrisinde göreceğimizi söyledim. Çünkü kurumsal bir teklif yok, bu yüzden muhtemelen en düşük seviyede yüzde 15’teyiz. Değerin yüzde 40’ını kaybettik ve şimdi bazı projelerde geri döndük. Hepsi aynı hızda geri dönmedi.

Pin

O’Leary, “büyük oyuncular” olarak adlandırdığı Bitcoin, Ethereum, Solana ve Polygon’dan bahsederken “Bazı durumlarda varlıklarını iki katına çıkardığını” söyledi. “Aşırı volatiliteden ve ETH ve Bitcoin gibi büyük varlıklardan faydalandık. Uzun süre kalacaksan neden portföyüne eklemeyesin,” diye ekledi. Mr. Wonderful, kripto varlık sınıfının enflasyon da dahil olmak üzere “insanların düşündüğü gibi hiçbir şeyle ilişkili olmadığını” belirtti.