Usta Analist Sepetindeki ve Güvendiği Altcoin’leri Açıkladı!

Popüler kripto YouTube kanalı “BitBoy Crypto”nu ev sahibi, her kripto yatırımcısının portföyünde olması gerektiğine inandığı üç altcoin projesini paylaştı.

“Bu altcoin projeleri sepetlerde olmalı!”

Kripto analisti Ben Armstrong, “Bitcoin hakimiyeti bir daha asla %50’nin üzerine çıkmıyor. Hayatta olmak için ne güzel bir zaman!” diyerek başladı. Daha sonra, kripto yatırımcılarının portföylerinde mutlaka olması gerektiğini düşündüğü üç altcoin projesini paylaştı:

Portföylerinizde ETH, XRP ve ADA’ya sahip değilseniz, yanlış yapıyorsunuz demektir.

Öyleyse soru şu ki, bu kripto varlıklarda neden bu kadar iyimser olacak? Sebebi, bunların üçünün de etrafında yükseliş anlatılarının olması olabilir.

İlk olarak lider altcoin Ethereum (ETH) sepete giriyor

Ethereum’a yükseliş hissi veren birincil etmen yaklaşan Merge. Ethereum Foundation, Merge’ü şu şekilde açıklıyor:

Merge, mevcut Ethereum yürütme katmanının yeni PoS konsensüs katmanı olan Beacon Chain ile birleştirilmesini temsil ediyor. Enerji yoğun madenciliğe olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Bunun yerine staked ETH kullanarak ağı güvence altına alıyor.

Pin

Başlangıçta Beacon Chain’in main-net’ten ayrı olarak gönderildiğini hatırlamak önemli. Ethereum main-net Beacon Chain, PoS kullanılarak paralel olarak çalışırken bile PoW ile güvence altına alınmaya devam ediyor. Yaklaşan Merge ile bu iki sistemin nihayet bir araya gelecek. Merge, PoW’un kalıcı olarak PoS ile değiştirildiği zamanı ifade ediyor.

Analistin sepette olmalı dediği ikinci proje Ripple (XRP)

Bildiğiniz gibi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple Labs Inc. arasındaki dava halen devam ediyor. Esasen, SEC, XRP’nin ABD federal menkul kıymetler yasalarına göre bir menkul kıymet olduğunu ileri sürüyor. Bu arada davanın Ripple lehine sonuçlanması XRP yatırımcılarının en büyük beklentisi. Dolayısıyla, bu da bir Ripple’a bir yükseliş hissi kazandırıyor.

Pin

Son olarak Cardano (ADA)’yu sepete atıyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Cardano’nun araştırma ve geliştirmesinden sorumlu Input Output Global’ın (“IOG”) Kurucu Ortağı ve CEO’su Charles Hoskinson, yakın zamanda ertelenen Vasil hard fork’u hakkında bazı önemli haberleri paylaştı. Bu yükseltme topluluğun en önemli yükseliş dürtüsü durumunda. Charles Hoskinson konuya ilişkin olarak şunları söyledi:

Başlangıçta 1.35 ile hard fork yapmayı planlamıştık. Test net’e bunu gönderdik. Test net, bunun altında hafd fork oluşturdu. Ardından hem şirket içinde hem de toplulukta pek çok test yapıldı. Bir dizi hata bulundu: yazılımın üç yeni sürümüyle sonuçlanan üç ayrı hata. Ve şimdi elimizde 1.35.3 var. Bu da h’den kurtulacak sürüm olacak gibi görünüyor.