Uyuyan Dev: Analist, Yüzde 2.000 Yapacak Bir Altcoin Duyurdu!

Kripto para analisti Tony M., sert yükselme ihtimali olan bir altcoin projesinden bahsediyor. Analist, özellikle dikkat edilmesi gereken seviyeleri ve olumlu/olumsuz fiyat hareketlerini yorumluyor. İşte detaylar…

Analist, popüler altcoin HBAR için yükselişte

Analist Tony M., en son paylaştığı yazısında Hedera Hashgraph’in yüzde 2.000 kadar yükselme potansiyeli olduğuna dikkat çekti. Uzmana göre yatırımcılar, akıllı sözleşme odaklı altcoin’i izleme listelerinde tutmalı. Ayrıca yatırım için bir dolar maliyeti ortalama yaklaşımını düşünmelidir. Hatta analist, Hedera Hashgraph için “bu haftanın uyuyan kripto devi” ifadelerini kullanıyor. Teknik faktörler, piyasalar gerçekten yükselişe geçtiğinde coin’in yüzde 2.000 oranında artabileceğini öne sürüyor.

Pin

Hedera Hashgraph şu anda 0,07 dolardan satışa sunulmakta. Coin, 0.55 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyeleri Eylül 2021’de görmüştü. O zamandan bu yana yüzde 90’lık bir düşüşe tanık oldu. Teknikleri analiz ederken, HBAR fiyatının ilk makro hareketine tanık olduğu görülmekte. İtici ve dik düzeltme, yükseliş ortamında zarar vermeye ayarlanmış bir hareket olarak görülmekte.

HBAR, yatırımcıların izleme listesinde olmalı

Analiste göre Hedera Hashgraph fiyatı, mevcut fiyat seviyelerinde çok iyi dibe vurabilir. Bir sonraki makro dürtü, bugünün mevcut piyasa değerinden yüzde 2.000’lik bir artışla sonuçlanan muhafazakar bir seviye olan 1,50 doları hedefleyecektir. Öte yandan Tony M., Hacim Profili Göstergesi’ne işaret ediyor. Bu indikatörün, mevcut yüzde 90’lık düşüşün ortasında önemli bir düşüş meydana getirdiği için makro tezi de şaşırttığını öne sürüyor. Analiste göre, tüm faktörler birleştirildiğinde, HBAR fiyatı iyimser uzun vadeli rakamlar gösteriyor. Bu nedenle, her yatırımcının izleme listesinde kalmalıdır.

Pin

Fiyatlar gelecekte daha da düşebileceğinden, analiste göre, HBAR almak isteyen yatırımcılar için dolar maliyet yaklaşımı iyi bir seçenek olabilir. Bir sonraki düşüş hedefi 0,03 dolar olup, ek yüzde 60 kayıpla sonuçlanır. Mevcut yükseliş trendinin zayıflığının erken kanıtı, 0.067 dolarda bir kırılma olacaktır. Makro faktörlerin geçersiz kılınması, HBAR’ı 0,0091 dolarda başlangıç ​​noktasının altına sürükleyebilir.

HBAR hakkında daha fazla bilgi

Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmasına olanak tanır. Merkezi olmayan ekonomi için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal düzeyde ağdır. Yavaş performans ve istikrarsızlık gibi eski Blockchain tabanlı platformların karşılaştığı bazı sınırlamaları ortadan kaldırmaya odaklıdır. Daha adil, daha verimli bir sistem olacak şekilde tasarlanmıştır. Krptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Ağustos 2018’de bir ilk coin teklifi (ICO) ile finanse edildi. İlk olarak bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra Eylül 2019’da ana ağına açık erişim başlattı.