ABD’li Politikacıdan “Ses Getirecek” SHIB Tahmini!

Eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarının “pusuda” olması gerektiğini söyledi. Kripto fenomeni daha önce meme token’in modeli hakkında övgü dolu açıklamalar yapmıştı.

David Gokhshtein’a göre SHIB yatırımcıları uyanık olmalı

Gokhshtein bugün Twitter’dan dikkat çekici paylaşımlar yaptı. Başta, Bitcoin’in 24.000 doları geçtiğini aşağıdaki GIF ile kutladı.

Ancak dikkat çeken tweet Shiba Inu (SHIB) ile ilgiliydi. Gokhshtein, BTC yükselirken Shiba’nın yakında patlayacağını ima etti. Yukarıdaki BTC tweet’inden kısa süre sonra Shiba için aşağıdaki tweet’i attı. Gokhshtein, Shiba’nın piyasa eşliğinde patlamaya hazır olduğunu ima ediyor. Shiba Inu yatırımcılarını da bir çift göz ile izlemede kalmaya davet ediyor.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, David Gokhshtein bir keresinde Shiba Inu’nun modelini överken, önümüzdeki birkaç ayın kritik olacağını söylemişti. Bu esnada, Shiba ekibi SHI ile birlikte SHIB: The Metaverse’in geliştirileceği Shibarium gibi yaklaşmakta olan yeni uygulamalara hazırlanıyor. Bu arada, Blockchain çözümleri sağlayıcısı olan Unification Foundation, Haziran ayında Shibarium Public Beta TestNet’in 3. çeyrekte devreye alınacağını belirtmişti.

Topluluk tarafından övülen bir ortaklık hareketinde Shiba Inu, merakla beklenen SHIB.io-The Metaverse projesinin tasarımı ve inşası için birinci sınıf görselleştirme stüdyosu The Third Floor’u (TTF) seçti. Son zamanlarda, Shiba Inu, haftalarca topluluğu merakta bıraktıktan sonra Shib CCG oyununun adını açıkladı: “Shiba Eternity”. Shiba Inu ekibi ayrıca, Playside Studios ile birlikte test ve yayın programı üzerinde çalıştığını paylaştı. Ekibe göre, oyun hem Apple App Store’da hem de Google Play Store’da piyasaya sürülecek.

Ekosistemler ve kamu hizmetleri güç kazanıyor

Geçen hafta Binance, SHIB’yi Avrupa’da yayınlanan Binance Card için desteklenen tokenler listesine eklediğini duyurdu. Bu, Shiba’nın artık dünya çapında 60 milyondan fazla tüccarda bir ödeme aracı olarak kullanılabileceği anlamına geliyor.

Diğer tandan, Shiba Inu ekosistem token’leri de etkileyici oranlarda büyüme kaydediyor. Örneğin BONE, birkaç hafta önce 0,50 dolardan işlem gördükten sonra 1 doların üzerine ulaştı. Bone’un fiyatı son haftalarda neredeyse %100 değer kazandı. Şu anda 1 doların hemen üzerinde işlem göremeye devam ediyor. BONE, 41.67 dolarla zirve yaptığı için hala ATH fiyatından çok uzakta.

Pin

Shiba için balinaların artan talebi de söz konusu. WhaleStats’a göre son 24 saatte 2.000 ETH balinası arasının en çok kullandığı akıllı sözleşme Shiba’ydı. Ayrıca, en büyük 100 ETH balinası şu anda 509.250.167 dolar değerinde SHIB “tutuyor”.