Analistler, SHIB ve Bu 3 Altcoin’de Büyük Hareket Bekliyor! 

Analistlere göre Shiba Inu fiyatı, Ethereum balinası 312 milyar SHIB topladıktan sonra patlamaya hazır. Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum için potansiyel bir yol haritası çiziyor. Ayrıca analistler, piyasa hissiyatı arttıkça Cardano (ADA) ve Ripple (XRP)’nin potansiyeli olduğunu kaydediyor.

Boğalar sabırsızlanırken SHIB bir ralliye hazırlanıyor”

Shiba Inu, patlamaya hazırlanırken rakibi Dogecoin ve katman-1 altcoin’lerini geride bırakıyor. Ethereum ağındaki büyük cüzdan yatırımcıları, 312 milyardan fazla SHIB tokenini ele geçirdi. Bu arada Shiba Inu topluluğu bir gecede büyük bir yanmaya tanık oldu. Tek bir işlemde 139.85 milyondan fazla SHIB tokeni yakıldı.

Pin

FXStreet analistleri, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi. Analistler, meme coin için %150’lik bir ralli öngörüyor. Bu bağlamda analistler, SHIB fiyatı 0,0000118 dolar olan kontrol hacim noktasını geçerse, 0,0000211 dolar olan hedefine doğru yükseleceğini söylüyorlar.

Raoul Pal, Ethereum (ETH) için fiyat hedefi belirledi

Real Vision CEO’su Raoul Pal, lider altcoin Ethereum (ETH) için potansiyel bir yol haritası ortaya koyuyor. Pal, çoğu traderın daha ucuz bir giriş bölgesi aradıkları için düşük bir hacimde tuttuklarını söylüyor. Analist, şu açıklamayı yapıyor:

Çoğu katılımcı hala zayıf. Ayrıca, daha düşük giriş noktaları arıyor. Bu yüzden, acının yolunun hala daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Çoğu insan bu direnç bölgesinde bir başarısızlık bekler.

PinKaynak: Raoul Pal / Twitter

Eski Goldman Sachs yöneticisi, ETH 2.300 dolara ve “trend kanalına” ulaştığında “daha ​​büyük savaşın” olacağını tahmin ediyor. Bu bağlamda Pal, şunları söylüyor:

Genellikle, bunun gibi düzeltme kanalları ilk denemede kırılmaz. Önce aralıkta keskin bir şekilde düzeltme yapar. Ancak bu muhtemelen birkaç hafta için bir şeydir.

PinKaynak: Raoul Pal / Twitter

ETH, yazı yazılırken 1.825 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %7’den fazla artış kaydetti.

Piyasa hissiyatı arttıkça Cardano ve XRP yükseliyor

Cardano ve Ripple, piyasanın yükseliş momentumu belirtileri göstermesiyle son dört saat içinde %4’ten fazla arttı. Analistler altcoin projelerinin fiyat hareketleri için şu değerlendirmeleri yapıyorlar.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere ABD enflasyonunun Temmuz ayında %8,5’e düştü. Bu haberin ardından ADA, kritik bir destek alanından toparlandı. Fiyat hareketindeki artış, ADA’yı 12 saatlik grafiğinde gelişen yükselen bir üçgenin X eksenine yaklaştırdı. Bu tedarik engelini aşmak, ADA’nın yeni bir yükseliş trendine girmesine yardımcı olabilir.

Ayrıca teknik oluşumun Y ekseni, %27’lik bir kırılma öngörüyor. ADA, iyimser görünümü teyit etmek ve 0,70 doları hedeflemek için 0,55 doların üzerinde 12 saatlik bir mum çubuğu basmak zorunda kalacak. Yükseliş tezinin doğrulanması için 0,50 doların üzerinde işlem yapmaya devam etmesi gerektiğini belirtmekte fayda var.

PinADA 12 saatlik grafik / Kaynak: TradingView

Ayrıca XRP, son birkaç saat içinde bir yükseliş gördü. Basın zamanında 0,38 dolarlık gün içi en yüksek seviyeye ulaştı. Bu arada token, Temmuz ayının sonundan itibaren çıktığı paralel bir kanalın üst trend çizgisinden sıçramış gibi görünüyor. Son fiyat hareketi, XRP’nin daha fazla kazanıma bağlı olduğunu gösteriyor. Mevcut fiyat seviyeleri etrafındaki satın alma baskısındaki artışın, XRP’nin 0,41 doları tekrar ziyaret etmesine yardımcı olması mümkün. Bu direnç seviyesini keserse 0,45 dolara yükselmesi olası.

PinXRP 12 saatlik grafik / Kaynak: TradingView

XRP’nin, yükseliş görünümünü sürdürmek için 0,37 doların üzerinde işlem görmeye devam etmesi gerekiyor. Bu hayati destek seviyesini kaybederse, potansiyel olarak 0,34 dolara düşüşe yol açan bir satış yaşaması olası.