Analist: Bu Altcoin Uyuyan Dev! Yüzde 3.000 Yapabilir

Bir analist, popüler bir kripto para birimine dikkat çekti. Analist Tony M.’e göre Telcoin, bir kripto boğa piyasasında potansiyel hareket edebilecek coin’lerin başında geliyor. Analiste göre altcoin projesinin çok iyimser bir makro görünümü var. İşte detaylar…

Analist: Altcoin Telcoin uyuyan bir dev!

Tony M.’e göre Telcoin fiyatının dünyayı şok etme potansiyeli var. Teknikler, 0,05 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir rallinin hala mümkün olduğunu öne sürüyor. Kasım 2020’den Mayıs 2021’e kadar olan en önemli ralliyi çevreleyen bir Fibonacci düzeltme aracı, şu anki fiyatın 0,0015 dolardan piyasa değerinde yalnızca yüzde 61,8’lik bir düzeltme olduğunu gösteriyor. Ek olarak, hacim profili göstergesi, satışların ortasında düşük hacim gösteriyor.

Pin

Telcoin, dolar maliyeti ortalama yaklaşımına göre mükemmel bir kripto varlık olabilir. Temel bir perspektiften bakıldığında, mobil ağ işbirlikçisinin dünya çapında 5,2 milyardan fazla abonesi var. Görevlerinin daha fazlası ana üslerinde bulunabilir. Teknik açıdan bakıldığında, Telcoin fiyatı önümüzdeki haftalarda her yatırımcının izleme listesinde olmalıdır.

0,05 dolarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru beşinci dalga rallisi çok olası.  Analiste göre amaçlanan 0,05 dolarlık hedefe doğru bir hareket, bugünün piyasa değerinden yüzde 3.000 artış sağlayacaktır. Tony M., “artış olmaması durumunda daha fazla teknik gelişme ortaya çıkana kadar 0,00128000 dolarda kalmalı” diyor.

Pin

Telcoin nedir?

Telcoin (TEL), merkezi olmayan finansal platformun yerel borsa tokenıdır. Rezerv varlığı ve protokol token aracıdır. TEL, son kullanıcıların, kullanıcıya ait, merkezi olmayan finansal ürünlerden oluşan küresel bir pakete sorunsuz bir şekilde erişmelerini ve bunları güçlendirmelerini sağlar. TEL teşvikleri, telekom ve aktif kullanıcılar gibi piyasa katılımcılarını, platformun son kullanıcılarına belirli katma değerli hizmetler sağlamak için koordine eder. Telcoin ekosisteminin teşviklerini dünyadaki her cep telefonu kullanıcısına hızlı ve uygun fiyatlı, kullanıcıya erişim sağlamaya yönelik hale getirir.

Telcoin, aktif Telcoin kullanıcıları, Mobil Ağ Operatörleri ve Mobil Finansal Hizmet Sağlayıcıları tarafından desteklenir. Kullanıcıya ait, merkezi olmayan bir finansal platformdur. Telcoin, telekomları kullanıcıya ait, merkezi olmayan bir finansal platform etrafında birleştirir. Dünyadaki her cep telefonu kullanıcısına, geleneksel bankacılık hizmetlerinden çok daha üstündür.

Pin

Hızlı ve uygun fiyatlı, kullanıcıya ait finansal ürünlere erişim sağlamayı amaçlamaktadır.  Yazım sırasında Telcoin, yüzde 2.03’lük bir düşüş ile 0.00154 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, gün içerisinde en yüksek 0.00159 dolardan işlem gördü. En düşük 0.001521 dolardan el değiştirdi.