Crown Nedir? CRW Ne İşte Yarar?

Crown ağı, 2014 yılı ortalarında Jan Brody ve Filip Major tarafından kuruldu. Bitcoin tabanlı ve ilham veren bir dijital token olan CRW birçok farklı ürün ve hizmetler için ödeme yapmak amacıyla da kullanılabilmektedir. Aynı zamanda çeşitli online borsalar aracılığıyla da diğer altcoinlere karşı da işlem görebilmektedir. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “Crown nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Crown nedir? CRW ne işe yarar?

Crown Platformu bir ödeme hizmeti olarak, veri bütünlüğünün kanıtı için ve bulut işletmelerinden çeşitli uygulamalara kadar uzanır. Ayrıca bu projeler için bir destek yapısı olarak da kullanılabilmektedir. Madencilik, ticaret ve inşaat uygulamaları gibi birden çok işlemi desteklemektedir. Crown Blok zinciri platformu, yeni ekonomi uygulamaları için ölçeklenebilirdir. Hata toleransı sağlamak adına birkaç güvenli sunucu veya teşvik edilen düğüm kullanır. CRV Community kullanıcıları ise özellikle ağın korunmasına yardım eder. Aynı zamanda CRW Token kazanma için kendi teşvik düğümlerini de kurar. Crown’un ekibi, platformun nasıl çalıştığını ve her alanını etkileyen 2 ilkenin şeffaflık ve bütünlüğe dayandığına inanmaktadır.

CRV özellikleri?

  • İnovasyonu teşvik etmek
  • Merkeziyetsizcilik
  • Güvenlik
  • Yasal Uygunluk
  • Şeffaflık
  • Kendi başına finansman
  • Mali faydalar

Crown Nasıl Satın Alınır?

Crown (CRW) Satın Alma: Crown coin’ler BTC ve ETH gibi diğer kripto paraların karşılığında; KuCoin ve Bittrex gibi farklı borsalardan satın alınır. Coin satın almak için ise aşağıdaki adımlar izlenebilir: Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz borsaların web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Hesap açma adımlarını tamamlayın. Kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak istediğiniz bakiye tutarınca CRW Coin alış emri oluşturun.

Güvenilir hesaplarınızda saklayın. Crown (CRW) Depolama: CRW coin depolama; MyEtherWallet, Blockchain ve Coinbase gibi birkaç cüzdanlarda saklanır. Ayrıca herhangi bir kullanıcının Coinleri depolayabilmesine de izin veren özel CRW cüzdanları mevcuttur. CRV, bu cüzdanların farklı işletim sistemlerinde mobil, masaüstü veya kağıt cüzdan olarak oluşturulabilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda sahip olduğunuz CRW’yi hırsızlık, bilgisayar hataları ya da sistem geçişinden koruyabilmek için Crown cüzdanlarınızı yedekleyebilirsiniz. Bu cüzdanlar herhangi bir token’ın izinsiz harcanmasını önler. Bunu önlemek adına bir kullanıcının cüzdanını kilitleyen şifrelemeyi de kolaylaştırmaktadır.