DOGE, SHIB ve FLOKI: Ortaklık ve Büyük Haberler Geldi!

DOGE, SHIB ve FLOKI gibi popüler meme coin’ler, grafiklerde olduğu kadar temel gelişmelerde de rekabete devam ediyor. Kripto topluluğu, bugün bu 3 meme coin’den önemli haberler duydu.

Floki Inu (FLOKI), RadioShack ile ortaklığını duyurdu

RadioShack Swap, Floki Inu (FLOKI) için destek eklendiğini duyurdu. Ortaklık, Floki’nin yenilikçi çözümü FlokiFi Locker protokolünün benimsenmesini artırmak üzere geldi.

FLOKI, Floki hazinesinden 200.000 dolar değerinde FLOKI tahsis etmek ve bunları RADIO eşleştirmek amacıyla 400.000 dolarlık likidite havuzunu RadioShack platformunda listeledi. Bu havuz daha sonra FlokiFi Locker ile kilitlenecek/yakılacak.

Dogecoin, LibDogecoin yükseltmesini yayınladı

Dogecoin, Libdogecoin olarak adlandırılan C kütüphanesinin 0.1 sürümünü yayınladıklarını duyurdu. Şirkete göre Libdogecoin, Dogecoin Protokollerinin kapsamlı bir uygulamasıdır. Ayrıca, herkesin kripto işlevlerinin altında yatan nüanslar hakkında endişelenmeden Dogecoin uyumlu bir ürün oluşturmasını sağlayan bir programlama kitaplığıdır. Duyuruyu Dogecoin geliştiricisi Michi Lumin’ın Twitter hesabından geldi.

Libdogecoin ‘çalıştırılabilir’ bir node tesisi sağlamayacak. Bunun yerine şirket, yalnızca bir kütüphane olarak faaliyet göstereceğini söylüyor. Bireysel bileşenlerin tek bir motorda birleştirilmesi sürecinin, ana bilgisayar dili tarafından sağlanan ağ kitaplıklarının kullanımı yoluyla daha yüksek düzeyde gerçekleşmesi planlanmaktadır.

Neden yapıldığı ve Dogecoin için neyi başardığı konusunda, arkasındaki firma, Dogecoin’in temel işlevselliğini çeşitli diller için bağlamalara sahip basit bir C kütüphanesi olarak erişilebilir hale getirerek topluluğun yenilik kapasitesini artırmayı umduğunu söyledi.

Dogepedia, kullanıcıların Dogecoin kütüphanesi olacak

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Dogecoin kısa süre önce FUD ile mücadelede kullanılacak Dogepedia’yı piyasaya sürdüğünü duyurdu. Dogepedia, talimatlar ve sık sorulan sorular dahil olmak üzere Dogecoin’in tüm yönlerini kapsayan kapsamlı veritabanıdır. Ancak, Wikipedia’nın aksine, içerikler kullanıcılar tarafından hazırlanmıyor. Ayrıca, herhangi bir kullanıcı tarafından değiştirilmez. Böylece bilgilerin doğruluğu kontrol altına alınmaktadır.

Shiba Inu önemli bir teknik formasyonu tamamlıyor

Shiba Inu’nun günlük grafiğine göre, fiyat şimdi Temmuz ayında oluşturulan aralığın üst sınırına doğru ilerliyor. SHIB üst sınıra ulaşırsa, analist Arman Shirinyan’ya göre bir sonraki direnç seviyelerine koşacağı veya aralığın alt sınırına geri döneceği bir konsolidasyon göreceğiz.

Pin

Shiba’da görebildiğimiz formasyon artık keskin trendler sırasında oluşan ve “serinleme” görevi gören bayrak formasyonudur. Ancak, istatistikler Shiba’nın çoğu modelin alt sınırının altına düştüğünü ve yeni dip aradığını gösteriyor. Bununla birlikte, Shiba’nın fiyat üzerinde olumlu etkisi olacak yukarı yönlü volatilite artış görme ihtimali var.

Piyasa, bu model için olağan azalan dinamik gösteren hacim profillerinin yardımıyla model oluşumunu zaten onayladı. SHIB direnç seviyesini kırdığında ve grafik modelinden çıktığında büyük olasılıkla ticaret hacminde bir artış göreceğiz.