Metaverse Coin Çılgınlığı: Bu 5 Coin İzleme Listenizde Olsun!

Metaverse coin projeleri, kripto para yatırımcıları için oldukça popüler bir alan olmaya devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum fiyatları düşüyor. Ancak, Metaverse kripto oyunları ürünlerini geliştirmeye ve ekosistemlerini genişletmeye devam ediyor. Bu nedenle analistler, Metaverse alanının gelecekte daha fazla yatırımcıyı ve kullanıcıyı kendine çekeceğini tahmin ediyor. Peki hangi coinler kazanç potansiyeli taşıyor?

Analistin Metaverse coin listesi

Bir kripto para analisti, yatırımcıların ayı piyasasında izlemesi gereken 5 Metaverse coin paylaştı. Ona göre bu altcoin’ler, olası bir piyasa toparlanmasında büyük kazançlar elde etme potansiyeline sahip. Biz de Kriptokoin.com olarak, analistin listesini, merak eden okurlarımız için derledik.

Pin

Mines of Dalarnia (DAR)

Kasım 2021’de piyasaya sürülen Mines of Dalarnia (DAR), Chromia Blockchain üzerine inşa edilen bir Metaverse’dir. 2 boyutlu bir platform oyununa sahiptir. Bu oyunda, oyuncular karakterlerini kripto para birimine dönüştürebilmektedir. Mines of Dalarnia, kullanıcıların oyun yoluyla önemli ödüller kazanmalarını sağlayan oyna-kazan modelini içeriyor. Chromia blok zincirindeki en popüler oyunlardan biridir ve oynaması tamamen ücretsizdir. Bu Metaverse’nin Ethereum ve BSC üzerinde yer alan bir Metaverse coin varlığı mevcuttur. Bahsi geçen kripto para birimi DAR’dır. DAR, kullanıcıların ödüller talep etmesine, arazi satın almasına, karakterlerini yükseltmesine ve MoD ekosistemiyle etkileşime girmesine olanak tanır. Mevcut piyasa değeri 70 milyon dolar olan DAR, oldukça düşük değerdedir. Bu nedenle analistin, Ağustos ayı listesinde yer almaktadır.

Pin

Illuvium (ILV)

Mart 2021’de piyasaya sürülen Illuvium (ILV), Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen, yüksek puanlı bir açık dünya NFT yaratık toplayıcısıdır. Buna göre kullanıcılar, Illuvials adı verilen ilah benzeri yaratıkları toplayıp yakalayabilmektedir. Bunu ise, 3 boyutlu bir Metaverse içinde yaparlar. Her Illuvial benzersizdir ve çeşitli nitelikler ve beceriler içerir. Ayrıca, Popüler oyna-kazan modelini ve NFT’leri ekosistemine entegre etmektedir. Bu nedenle, 2022’de en çok beklenen projelerden biridir. Projenin ILV isimli bir metaverse coin varlığı bulunmaktadır. Kullanıcılar, ILV’lerini platformda stake ederek ve yatırarak ek ödüller kazanabilmektedir. Buna göre, 300 milyon doların üzerinde varlık, şimdiden platforma yatırıldı. Ethereum ve Solana ağında yer alan kripto para, gelecekte yükselmesi beklenen Metaverse coin listesinde yer alıyor.

Pin

Alien Worlds (TLM)

Nisan 2021’de piyasaya sürülen Alien Worlds (TLM), Ağustos 2022’de yükselmesi mümkün. Metaverse, en popüler Metaverse ve NFT tabanlı oyunlardan biridir. Ayrıca, onu oynayan ve destekleyen sağlam bir topluluğa sahiptir. Alien Worlds, WAX blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve oyunculara çoğunlukla pasif bir kazanç deneyimi sunar. Buna göre Metaverse, ödül kazanmanın iki temel yöntemini içerir. Kullanıcılar, TLM token çıkarmak için bir dizi NFT aracı satın alabilmektedir. Bununla birlikte TLM’yi BNB zincirinde stake edebilmektedirler. 80 milyon doların altında bir piyasa değeri ile TLM değeri olması gerekenin çok altındadır. Bu nedenle analist, bu metaverse coin projesini Ağustos ayında izlememiz gerektiğini söylüyor.

Pin

Decentraland (MANA)

Decentraland, alandaki en hızlı büyüyen Metaverse’lerden biridir. Aynı zamanda, Metaverse devrimindeki en eski platformlardan biridir. Bugün Decentraland, bünyesinde birçok küresel ünlü ve markanın bulunduğu sıcak bir sanal emlak piyasasıdır. Merkeziyetsiz blok zinciri platformu, Ethereum üzerine inşa edilmiştir. Analist, Decentraland’ın bu yıl geliştirme ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirirse, büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. MANA, Decentraland ekosisteminin hizmet belirteci olarak hizmet ediyor. Buna göre Metaverse coin, 0,75 doların altında bir fiyatla işlem görüyor. Bu nedenle analist, Decentraland üzerinden parsel satın almak için en iyi zamanda olduğumuzu söylüyor.

Pin

Bloktopia (BLOK)

Bloktopia, kripto bilgileri, sürükleyici içerik ve Web3 deneyimleri için bir merkez olmayı hedefleyen sanal bir gökdelendir. 21 milyonluk Bitcoin arzının onuruna 21 seviyeden oluşur. Bununla birlikte, Bloktopia ekosisteminin Blok token sahiplerine Bloktopyalılar denir. Bloktopyalılar, gayrimenkul sahipliği, reklamcılık, oyun oynama, ağ oluşturma ve çok daha fazlası yoluyla platformdan gelir elde edebilirler. Oyun, çarpıcı bir Metaverse oluşturmak amacıyla yola çıkmıştır. Bunun için, gelişmiş gerçek zamanlı 3D Oluşturma Motorunu ve Blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Bloktopia’da birden fazla gelir akışı bulunmaktadır. Yani kullanıcılar, gayrimenkul vb. birçok yolla pasif gelir kazanabilmektedir. Bu nedenle analist, BLOK’u, en iyi metaverse coin projeleri listesine dahil ediyor.

Pin