Nam Salan Analist: Cardano ve O 5 Altcoin Patlamaya Hazır!

Popüler bir Twitter analisti, Cardano ve 5 altcoin’in daha fazla ralliye hazırlandığını söylüyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, Michal van de Poppe’in güncel teknik analizlerine bakalım.

“Cardano, Chainlink ve bu altcoin projeleri yükseliş trendinde”

Michal van de Poppe, Cardano ve Chainlink dahil olmak üzere seçkin bir altcoin grubu için uzun vadeli yukarı yönlü trendler tahmin ediyor. 621.500 takipçili Twitter analisti, Cardano fiyatının yeni bir yükselişe hazır olduğunu söylüyor:

Direnç bölgesini defalarca test ettiği için ilerleme arıyor. 0,55 doları kırmak, 0,67 dolar yönünde hareketi başlatacak ve bu çevirme aynı zamanda uzun giriş için bir tetikleyici sağlayacaktır.

Pin

ADA şu anda düne göre %5,35 artışla 0,50 dolardan işlem görüyor. Poppe’nin beklediği ivme bugün açıklanan ABD TÜFE verileri eşliğinde başladı.

Analist daha sonra Chainlink’e göz atıyor

Van de Poppe, LINK’in yeni bir ayağa kalkmadan önce yaklaşık 8 dolara düzeleceğini tahmin ediyor. Gün içinde attığı tweet’ler LINK için şunları kaydetti:

LINK yükselişte. 8 dolar trend değişimini öneriyor. Bu 12-12.50 dolara ulaşmasını sağlayabilir. Hala mevcut fiyatlar ile bir ömür boyu bir fırsatlar var. Böylece 13,50 ila 15,00 dolar orta vadeli bir hedef olacaktır. Tutulması gereken aralık 7,50-8,00 dolar.

Pin

LINK şu anda son 24 saatte göre %9 artışla 9 doların üzerinde işlem görüyor.

Michal van de Poppe, bu 4 altcoin projesinde ralli bekliyor

Fantom (FTM)

Fantom, Poppe’nin radarında yer alan bir diğer altcoin oldu. Van de Poppe, FTM’nin kritik bir destek seviyesinin üzerinde kalması durumunda patlayabileceğini söylüyor:

FTM iyi görünüyor ve yükselişte. Hala long pozisyonları tutuyorum, arada işlem yapıyorum… 0,34 dolar devam ederse, 0,45 ila 0,50 dolar arasında bir büyüme görüyorum.

Pin

FTM şu anda bir önceki güne göre yaklaşık %15 artışla 0.4073 dolardan işlem görüyor.

Quant (QNT)

Quant, çeşitli Blockchain’lerin sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasını mümkün kılmayı amaçlayan bir Blockchain teknolojisidir. Van de Poppe’ye göre QNT, güçlü bir yükseliş içinde ve 110 dolara düzelme görecek. Analist 8 Ağustos’ta aşağıdaki tweet’te şunları kaydetti:

Azim göstermesi takdire şayan… Direnç 140 dolar civarında. 110 dolar muhtemel long giriş alanı.

QNT şu anda piyasa geneline göre durgun ve yatay hareket ediyor. Son 24 saatte göre sadece %2 değer kazandı. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz, bugün ABD’den gelen TÜFE verileri nedeniyle altın ve kripto para piyasalarını harekete geçti. Poppe mevcut piyasayı şöyle yorumluyor:

Bitcoin, TÜFE olayını öngörerek ve önden koşarak daha fazla düzeltme yaptı (veya en azından yatırımcılar, kararlarını bugün TÜFE’nin olası bir sonucuna dayandırıyor). Ayrıca, altcoin’ler koşularına devam ediyor, BNB çok güçlü davranıyor.

Zilliqa (ZIL)

Poppe’nin radarında yer alan son altcoin Zilliqa oldu. Analiste göre ZIL fiyatı uzun süredir konsolide oluyor. Poppe teknik kısımda ZIL için şunları söylüyor:

Sabırla burada başka bir hareket bekliyorum. Şu anda sadece konsolide oluyor ve yanlara doğru gidiyor, bunun üzerinden büyük olasılıkla 0,049 doların üzerine çıktığı anda bir kırılma ve hızlanma gerçekleşecek.