Nexo Nedir? NEXO Coin Ne İşe Yarar?

Nexo, bir FinTech hizmetleri şemsiyesi sunan küresel lider bir dijital finans kurumudur. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “Nexo nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Nexo nedir? Ne işe yarar?

2018’den beri faaliyet gösteren Nexo Finance, bir FinTech hizmetleri şemsiyesi sunan küresel lider bir dijital finans kurumudur. Profesyonel finansal hizmetleri ve dijital kripto para varlıklarını bir araya getirmeye çalışan Nexo Finance, geleneksel finans sektörünü ve sunduğu dezavantajları ve sınırları iyileştirmek için yenilikçi çözümler sunmak için blok zinciri teknolojisini kullanıyor. Yerel NEXO tokenini kullanan Nexo Finance platformunun kullanıcıları, borçlanma oranlarında özel indirimler alırlar. Ayrıca, NEXO token sahipleri, Nexo Cüzdanlarındaki fonlarından bonus getirisi kazanabilirler. Nexo Finance, milyonlarca kullanıcısı tarafından büyük ölçüde benimsendi ve destek aldı. Küresel bir dijital kredi kuruluşu olarak Nexo Finance, 40’tan fazla farklı itibari para birimiyle 200 bölgede kullanıcı operasyonlarına sahiptir.

NEXO coin nedir?

NEXO coin Nexo’in yerel tokenidir. Token Ethereum ERC-20 token standardını kullanır ve Ethereum blok zincirinde tamamen şeffaftır. Şeffaflık, Nexo Finance’in temel değerlerinden biridir. Bu nedenle kullanıcılar, Ethereum blok gezgini Etherscan’ı kullanarak token sözleşme adresini, hareketlerini ve etkinliklerini görüntüleyebilir. NEXO tokenini tutmak, Nexo Finance platformunda çeşitli özel fırsatların kilidini açar. NEXO tokeni, Nexo Finance Sadakat Programında çok önemli bir rol oynar. Sadakat Programı, kişinin Nexo Cüzdanındaki tüm portföy bakiyesindeki NEXO tokenlerinin yüzdesine bağlı olarak değişen NEXO token sahiplerini ödüllendirir. Buna karşılık, Sadakat Programı dört katmana (Base, Silver, Gold ve Platinum) ayrılmıştır.

Nexo nasıl çalışır?

Nexo ile alınan krediler, aynı gün veya ertesi gün SWIFT, SEPA veya ACH içeren banka havaleleri yoluyla alınır. Alıcı hesap, kişisel veya ticari bir hesap olabilmekte. Anında kripto kredileri, ücretsiz Nexo kartı kullanma seçeneğiyle birlikte çalışır. Bununla birlikte, kredi limiti, bir müşterinin Nexo hesabında tutulan kripto varlıklarının değerine göre hesaplanır. Varlıkların değer kazanmasından hemen sonra ek kredi kullanır hale gelir.

NEXO coin nasıl alınır?

Nexo şu anda çok sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Nexo’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: Binance, Bybit, Bitget, FTX. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.