Binance Yeni Duyuru Yaptı: Bu 3 Altcoin’lik Seçenek!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, kurumsal ve VIP yatırımcıları desteklemeyi hedefliyor. Desteklemeyi düşündüğü alanlar vergi, denetim ve uyumluluk ihtiyaçlarından oluşuyor. Bunun için borsa, hesap özeti işlevi özelliğini yükselttiğini söyledi. Bu karmaşık yükümlülüklerin basitleştirilmesi, kurumsal ve VIP yatırımcıların kripto yatırımlarını daha da zor hale getirecek gibi duruyor. Bununla birlikte, 3 altcoin için yeni kullanım durumları borsaya geliyor.

Binance, kurumsal ve VIP kullanıcılarına yeni özellikler getiriyor

Binance 9 Ağustos’ta resmi bir blog gönderisi yayınladı. Buna göre, kurumsal ve VIP yatırımcıların vergi, denetim ve uyumluluk ihtiyaçlarını basitleştirmek için hesap özeti işlevini yükselttiğini duyurdu. Ayrıca, müşteriler varlıklarının geçmiş verilerine, bundan böyle erişim imkânı elde edecek. Kullanıcılar artık eski verilerini web sitesinde görüntüleme ve indirme avantajına sahip olacak. Ek olarak, bu özelliklerin yalnızca masaüstünden erişilebildiğini ve mobilde geçerli olmadığını belirtmekte fayda var. Özellikler, kurumsal ve VIP yatırımcıların vergi ve denetim raporlama yükümlülüklerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olacak. Bu nedenle, bakiyeleri yönetmek, muhasebe ve denetçiler gibi üçüncü taraflara rapor göndermek için kritik öneme sahip. Binance’nin kurumsal kalitede veri ve raporlama hizmetleri var. Bu hizmetler, dünya çapında sertifika ve onay alarak güvenilirliğini kanıtladı.

Pin

Bu 3 altcoin için seçenek geliyor

Yükseltmeden sonra, hesap ekstresi işlevi yeni özellikler kazanacak. Bunlar arasında cüzdan anlık görüntüsü alma, dosya paylaşımı, PDF indirme ve parola koruması yer alıyor. Müşteriler, spot, marj, vadeli işlemler ve diğer cüzdanlardaki varlıklarının günlük anlık görüntülerini görecekler. Anlık görüntü, Cüzdan Kazanmaya yönelik birikmiş ilgiyi de gösterecek. Ayrıca, hesap bakiyelerini göstermek için tercih ettikleri seçenekler olarak BTC, BUSD veya USDT’yi seçebilecekler. Son olarak hesap özeti; BTC, BUSD ve USDT için döviz kurları sağlayacak.

Müşteriler hesap özetlerini birden çok biçimde indirme avantajı elde edecek. Ayrıca dışa aktarma ve ekstreyi üç alıcıya kadar paylaşma imkânı bulacaklar. Binance, hesap özetlerini dışa aktarmadan önce müşterilerden tek seferlik bir şifre belirlemelerini isteyecektir. Binance, gizlilik, güvenlik ve yasal uyumluluğu en önemli öncelikler olarak değerlendirir. Yeni hesap özeti işlevi özellikleri, büyük olasılıkla kurumsal ve VIP yatırımcıların deneyimini artıracaktır. Böylece daha fazla kripto para yatırımı yapma olasılıkları artacak.

Pin

Binance küresel ölçekte genişlemeye devam ediyor

Kripto borsası Binance, bir sonraki kripto ve blok zinciri benimseme dalgasına liderlik etme misyonu için küresel olarak genişliyor. Yakın zamanda Binance CEO’su CZ, Orta Afrika Cumhuriyeti’ni ziyaret etti. Ziyaret, Afrika genelinde kripto kullanımını artırma planlarının bir parçasıydı. Ayrıca kripto borsası, çeşitli Avrupa ve Asya ülkelerindeki varlığını genişletmeyi hedefliyor. Bu arada, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto borsası WazirX ile hararetli tartışmalar, Binance’in her iki kripto borsası arasındaki zincir dışı fon transferlerini sonlandırmasına neden oldu.