Binance’den Shiba Inu ve Bu 3 Altcoin İçin Müjdeli Haber!

Binance, Binance Card’da desteklenen kripto para birimleri listesine Ripple’ı (XRP) eklediğini duyurdu. Bunun dışında Binance Card, artık Shiba Inu (SHIB)’yu destekliyor. İşte borsanın duyurduğu en son gelişmeler…

Binance Card’a Shiba Inu, Ripple geldi

Binance Card’a XRP desteğinin eklenmesiyle Binance artık Shiba Inu (SHIB), Cardano (ADA) vb. dahil olmak üzere toplam 14 kripto para birimini destekliyor. Binance Card, Binance tarafından piyasaya sürülen ve kripto para kullanıcılarının kripto varlıklarını dünyanın çeşitli yerlerindeki traderlarla harcamasına olanak tanıyan bir ödeme çözümüdür. Ödeme çözümü, gerçek zamanlı kripto-fiat dönüşümünü destekler.

Binance kartı, bir kullanıcının Binance hesabına bağlıdır. Kullanıcıların Visa’nın kabul edildiği her yerde kripto para harcamasına izin veren bir Visa banka kartıdır. Normal bir banka kartı olduğu için, kartı kullanmadan önce kripto ile önceden yüklenmesi gerekir. Duyuruyu takiben, Binance Card kullanıcıları artık ödeme yapmak için piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimini kullanabilirler.

SHIB topluluğu, Binance listelemesiyle heyecanlandı

Yani, Binance Card’da desteklenen tokenler listesine XRP ve SHIB’yi ekleyeceğini duyurdu. Duyuruyu takiben, SHIB topluluğu heyecanlı görünüyordu. SHIB’nin resmi Twitter hesabı hemen iyi haberi duyurdu. Binance Card, Avrupa’daki SHIB hayranlarına ve kullanıcılarına sunulacak. Bu yeni hüküm ile, SHIB kullanıcıları artık dünya çapında 60 milyondan fazla ticari noktada token ile işlem yapabilir. Ayrıca yıllık yüzde 8’e varan geri ödemeli özel bir teklif de var. Geliştirme, SHIB Marketing ekibinin resmi üyesi olan Milkshake’in Binance ile SHIB faydasını ve büyüme olanaklarını tartışmasının ardından geldi.

https://twitter.com/shibainuart/status/1555025451462148102

Binance Card kullanırken uyulması gereken kurallar var

Binance yaptığı açıklamada, “Yeni desteklenen kripto para birimlerini Binance Card ile harcamak için lütfen Kart Kontrol Paneli > Ödeme Önceliği > Düzenle’ye giderek tercihinize göre kripto para birimleri ekleyin, kaldırın veya sıralayın” dedi. Gelişme, Ripple’ın şu anda ABD’de menkul kıymet olması hakkında karşı karşıya olduğu bir zamanda geliyor.

Binance’e göre Binance Card kullanıcılarının uyması gereken birkaç kural var. Şu anda Binance Card, yalnızca AEA (Avrupa Ekonomik Alanı) ülkelerindeki kullanıcıların yanı sıra bu ülkelerde yaşayan Ukraynalı mültecilerin kullanımına açıktır. Ayrıca, kullanıcıların Binance Kartlarında maksimum 12 token seçeneği olmak üzere altı öncelikli token olması gerekir.

Pin

Binance Liquid Swap, IOTX’i likidite havuzuna ekliyor

Son olarak Binance Liquid Swap’ın IOTX için destek eklediğini belirtmekte fayda var. Borsa ayrıca, yeni bir likidite havuzu açtığını duyurdu. Açıklamaya göre IOTX/USDT likidite havuzuna likidite ekleyerek, getiri (yield) odaklı ödüllerden 1.666.667 IOTX pay alabilirsiniz. Ödüller, toplam havuz payı üzerinden edindiğiniz paya göre belirlenecektir. 1.666.667 IOTX ödülleri dağıtıldığında, kullanıcılar düzenli olarak getiri sağlayan farming ödülleri alacaklar.