Bu 3 Altcoin, Ethereum Merge Öncesi En İyi Bahis Olabilir!

Ethereum Merge hızla yaklaşıyor. Bu nedenle, kripto alanı da etkinlik için hazırlanıyor gibi görünüyor. Altcoin’lerin çoğu, bir düşüşe tanık olmasına rağmen muazzam bir güç gösteriyor. Bu nedenle, uzmanlara göre önümüzdeki günlerde yüksekten uçabilir. Kripto alanı, PoW’den PoS’e geçişi sağlayacak Ethereum Merge için hazır. Zamanı gelince, bazı altcoinlerin fiyatlarında büyük bir değişiklik olması bekleniyor. Merge ile ETH fiyatının fırlaması bekleniyor. Ancak uzmanlara göre ETH ile birlikte iki altcoin daha umut verici görünüyor. İşte detaylar…

Ethereum Merge ile dikkat edilmesi gereken ilk coin: Ethereum

Ethereum fiyatı, 1.750 doların üzerine çıkarken büyük bir yükseliş ivmesi kazandı. Bununla birlikte, ayılar hızla devreye girdi ve fiyatı yüzde 12’den fazla düşürdü. ETH’yi 1700 doların hemen altında gezinmeye zorladı. Mevcut piyasa duyarlılığından bağımsız olarak, orta vadede ETH fiyatı oldukça yükseliş gösteriyor. Bu nedenle yükselmesi ve hemen üst direnci kırması bekleniyor.

Pin

Grafikte görüldüğü gibi, ETH fiyatı yükselen bir paralel kanal içinde artıyor. Çok yakın zamanda bir ret ile karşı karşıya kaldı. Bu nedenle, analistlere göre ETH fiyatı 1.500 doların altındaki alt desteğe ulaşmayabilir. Ancak 1.600 doların altına düşse bile güçlü bir toparlanma gerçekleştirebilir. Ayrıca RSI da yükselişte ve bu nedenle fiyatta toparlanma beklentisi sürüyor.

Ethereum Classic için olumlu etki beklentisi

Geçiş hızla yaklaşırken Ethereum Classic son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Öte yandan, trend parabolik eğri içinde devam ediyor. Ardından fiyatın kritik dirence 50 dolardan ulaşması bekleniyor. Ancak ayılar tüm kaynaklarını fiyatı düşürmek için kullanıyor. Analistlere göre, ETC fiyatı alt destekten çıktı ve dikkate değer bir boğa bayrağı oluşturdu. Ardından, varlık bayraktan ayrıldı. Şu anda konsolide edilerek başka bir boğa bayrağı oluşturdu. Bu nedenle, analistlere göre, çok yakında 55 doların üzerindeki seviyeleri işaretlemek için başka bir yüzde 55’lik yükselişe hazır görünüyor.

Pin

Listedeki son altcoin: Polygon

Polygon fiyatı önceden belirlenmiş bir paralel kanal içinde sallanıyor. Alt destekten sıçramaya hazırlanıyor. Varlık bir düşüş modeli oluşturdu. Bu nedenle düşüşe geçmesi ve 0,75 dolara ulaşması bekleniyor. Ancak boğalar güçlü görünüyor. Fiyatı düşüş eğiliminden çekti. MATIC fiyatı yükselen bir paralel içinde sallanıyor ve orta bantlardan reddedildikten sonra fiyat hızla toparlandı. Şu anda, fiyat sıkı bir şekilde üst dirence doğru ilerliyor. Analistlere göre boğalar sıçrarsa sonunda bunu başarabilir.

Pin

Bununla birlikte, yaklaşan merge’ün önemli bir yükseliş momentumu yaratması bekleniyor. Bu nedenle; bazılarına göre Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) ve Polygon (MATIC) fiyatları önemli ölçüde yükselebilir ve ilgili dirençlerini çok yakında test edebilir.