Bugün Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Bugün, çeşitli kripto para birimleri için önem arz eden bir gün olacak. Her daim oldukça hareketli olan altcoin piyasasında işbirlikleri, borsa listelemeleri, soru cevap etkinlikleri ve ağ güncellemeleri dikkat edilmesi gereken gelişmelerdir. Aşağıdaki listede, bugün 10 altcoin için önemli olan haberleri ele aldık. İşte detaylar…

Bugün, 10 altcoin için önemli gün

  • Taboo (TABOO), T4 yatırımcıları için “Mansion” etkinliğini 12-15 Ağustos arasında gerçekleştirecek.
  • Bridge Oracle (BRG), BNB Chain ağında mainnet (ana ağ) lansmanı gerçekleştirecek.
  • Biswap (BSW), Telegram üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 14’te başlamış olacak.
  • Mobox (MBOX), MOMOverse V1.2.7 güncellemesini bugün sabah saatlerinde gerçekleştirdi.
  • BitMart, Protocon’u (PEN) USDT çifti ile TSİ 18’de listeliyor.
  • Good Games Guild (GGG), Youtube üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlikte, GGG’nin birinci yıl dönümü kutlanacak.
  • Ergo (ERG), Telegram kanalından soru cevap etkinliğini TSİ 16’da gerçekleştirecek.
  • Azbit, LocoMeta’yı (LOCO) USDT çifti ile gece saatlerinde listeledi.
  • XT.COM, Ivar Coin’i (IVAR) USDT çifti ile listeliyor.
  • Japonya merkezli banka Shensei Bank, hizmetlerinden yararlanmak için müşterilerine Ripple (XRP) sunuyor. Kampanya, 31 Ekim’e kadar sürecek.
Pin

Piyasada son durum nedir?

Bu sırada, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere piyasa, hafif bir yükseliş yaşıyor. Ancak, birkaç gün boyunca kayda değer fiyat artışlarının ardından son 24 saat içinde hafif bir geri adım attı. Son 24 saat, kripto para piyasasının biraz sakinleştiğine şahit oldu. Toplam piyasa değerine göre ilk 10 kripto parada büyük bir değişiklik olmadı. Bununla birlikte, bazı kripto para birimleri diğerlerinden daha iyi performans gösterdi.

Önceki iki gün içinde 22.800 dolardan neredeyse 25.000 dolara ciddi bir yükselişin ardından, Bitcoin fiyatı nihayet sakinleşti. 24 bin dolar civarında işlem gördü. Temmuz ayı TÜFE rakamlarının açıklanmasının etrafındaki volatilite, fiyatı etkilemeyi bıraktı. Şimdi, piyasanın bir sonraki yönü aradığı görülüyor.

Pin

Bununla birlikte, BTC şu anda işlem gördüğü yere geri dönmeden önce 25 bin dolar seviyesinin üstesinden gelemedi. Ancak genel olarak – son 24 saat içinde – yaklaşık yüzde 2 düştü. Göreceli sakinliğe rağmen, piyasanın son rallilerden bir nefes aldığı ve ağırlıklı olarak kırmızıda işlem gördüğü görülüyor. Kripto para birimlerinin çoğu geçtiğimiz gün biraz düştü. Ancak Ethereum Classic (ETC), sıkıcı bir pazarda yüzde 10 gibi büyük bir artış kaydetmeyi başardı. Diğer önemli kazançlar arasında Huobi Token ve ANKR  yer alıyor.