Ripple CEO’sundan “Çok Konuşulacak” XRP Tahmini Geldi!

Kripto analisti Tony M’ye göre Ripple (XRP) fiyatı, boğa yükselişine işaret eden tekniklerde ani bir değişiklik gösteriyor. Analist, yükseliş eğiliminin geçersiz olmasının iki faktöre bağlı olduğunu söylüyor. Bu arada sosyal medyada, Dünya Ekonomik Forumu’nda konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un etrafında bir yükseliş hissi oluştu.

Ripple CEO’su Dünya Ekonomik Forumu için bir konuşma yaptı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, XRP tokeni’nin sonunda ABD Dolarının yerini alacağına dair uzun süredir devam eden bir kripto teorisi var. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un Dünya Ekonomik Forumu için bir konuşma yaptı. Bu haberin ardından XRP fiyatı konusundaki konuşmalar Twitter’ı çılgına çevirdi. Birçoğu, Dünya Ekonomik Forumu ve Ripple Blockchain şirketi arasındaki işbirlikçi çabaların, bahsedilen teoriyi doğrulayacağına inanıyor.

Tweetler ve yorumlar gün geçtikçe arttı. Taraflardan hiçbiri teori veya Mayıs 2022’nin sonunda gerçekleşen toplantı hakkında herhangi bir yorumda bulunmak için adım atmadı. Yine de analist, teknikler de bir değişim önerdiğini kaydediyor. Ayrıca, sosyal medyadaki yükselişe tanık olan traderlar kesinlikle ipucu veriyor.

Bu arada, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple davasındaki keşfi yeniden açmak istiyor. Ripple’ın hukuk ekibi, SEC’in davadaki keşfi yeniden açmak istediğini iddia ediyor. Sanıklar, ajans yetkililerinin kamuoyuna açıklamalarda bulunduğu birkaç video kaydının kopyalarını talep ediyor. Onları elde etmek için mahkemeden taraflara ait olmayan celplere başvurma izni istediler.

Pin

Teknikler, XRP fiyatı için ne gösteriyor?

XRP fiyatı, kripto meraklıları arasında uzun süredir devam eden bir efsanenin yeniden canlandığını gösteriyor. Analiste göre, teknikler, gelgitlerde bir kayma olduğuna dair erken kanıtlar gösteriyor. Tony M, analizlerine şu yönde devam ediyor.

XRP fiyatı şu anda çok önemli bir tarihsel trend kanalı içinde 0,3647 dolardan işlem görüyor. 0,35 dolar medyan çizgisinin üzerinde dikilen vitrin, karşıt bir yükseliş sinyali olarak duruyor. 0,385 doların üzerindeki bir ihlalin, XRP fiyatını kısa vadede 0,48 dolardan makro düşüş geçersiz kılma noktasına göndermek için katalizör olması mümkün.

Pin

Yükseliş eğiliminin geçersiz kılınması iki seviyeye bağlı. Daha riskli traderlar için 0,35 dolar yeterli olacaktır. Daha muhafazakar bir yaklaşım, düşük salınımın 0,325 dolardan havlaması. Ayılar ikinci geçersiz kılma noktasını ele geçirirse, tüm yükseliş senaryosunun geçersiz olması muhtemel. Ayrıca, 0,24 dolara doğru bir düşüş masada olacak. Bu da mevcut Ripple (XRP) fiyatından %35 düşüşle sonuçlanacak.