Robinhood’dan Büyük Duyuru: Bu 2 Altcoin Listeleniyor!

Piyasa değerine göre ilk 30 arasında yer alan 2 popüler altcoin Robinhood’da listelendi. Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyurunun ardından fiyatlar piyasa genelinden bağımsız çift haneli sıçradı.

Robinhood 2 büyük hacimli altcoin projesini işlemlere açtı

Avalanche (AVAX) ve Stellar (XLM), 8 Ağustos itibariyle kripto para borsası Robinhood’da listelendi. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Shiba Inu (SHIB) ve Chainlink (LINK) kısa süre önce listelenen diğer altcoin’lerdi. Duyuru geçtiğimiz saatlerde Robinhood’un resmi Twitter hesabından geldi. AVAX, haberin ardından bir noktada %12 değer kazandı.

AVAX, Robinhood listesinin ardından %12 yükseldi

AVAX, duyurunun ardından yaklaşık %12 sıçradı. Şu anda küçük bir düzeltmeyle 30 doların hemen alında işlem görüyor. Bu esnada, 24 saatlik işlem hacmi %35’ten fazla artarak 1.007 milyar dolara ulaştı. AVAX’ın piyasa değeri şu anda 8,4 milyardan fazla. Yazım sırasında 30 dolar direncini zorlayan sert hareketler gösteriyor.

Pin

Duyurudan sonra, Stellar (XLM) fiyatı da %10’dan fazla değer kazandı. Böylece 24 saatlik işlem hacmi %40’tan fazla artarak 199,6 milyon dolar büyüdü. XLM şu anda 0.1334 dolardan işlem görüyor. Satışlara rağmen son 24 saatlik kazancı %8’in üzerinde.

Pin

Robinhood yeni altcoin projelerine kapılarını açmaya devam ediyor

Popüler bir kripto para borsası olan Robinhood, kripto paraları listeleme yöntemiyle tanınır. Temmuz ayında Robinhood, platformunda LINK için işlemleri açtı. Bundan önce, Shiba Inu, Solana ve Polygon gibi iyi bilinen altcoin’leri listeledi. Şu andan itibaren Robinhood, toplam 15 kripto para birimi üzerinden işlem yapmayı sağlıyor.